Gotowe moduły biurowe w najmie krótkoterminowym to alternatywa dla powierzchni biurowej wynajmowanej na godziny, wirtualnie, w formie serwisowanej czy coworkingowej. Łączą ideę tradycyjnego biura stacjonarnego z nowoczesnymi, proklienckimi warunkami najmu. Doskonale sprawdzą się jako biura tymczasowe.

Dla kogo biura tymczasowe?

Umowy krótkoterminowe najmu pomagają przetrwać okres przejściowy w firmie. Inwestycja w budowę nowego biurowca bywa hamowana ograniczoną możliwością korzystania z finansowania bankowego. W sytuacji, gdy nowa siedziba potrzebna jest od zaraz, firma nie może długo czekać i trwać w zawieszeniu, a docelowe biuro będzie gotowe za bliżej nieokreślony czas, krótkoterminowa umowa najmu jest najlepszym rozwiązaniem i elementem strategii „na przeczekanie”. Przeciągające się procesy decyzyjne nie mogą blokować rozwoju firmy – koncentracja na bieżącej działalności w oczekiwaniu na biuro docelowe jest możliwa w biurze tymczasowym. Uruchomienie pracy w nowej przestrzeni praktycznie z dnia na dzień po przenosinach zapewnia ciągłość działalności i minimalizuje dezorganizację pracy. Dzięki umowie krótkoterminowej najmu biura tymczasowego praca będzie kontynuowana bez przestojów typowych dla okresu budowy siedziby czy przeprowadzki.

Trudniejsze, mniej sprzyjające warunki gospodarcze, ekonomiczne, społeczno-geopolityczne sprawiają, że firmy wstrzymują się z decyzjami dotyczącymi tak poważnych inwestycji jak budowa nowej siedziby marki. Wysoka inflacja, rosnące koszty budowy, w tym materiałów budowlanych, oraz prowadzenia działalności zmuszają firmy do zmian polityki finansowej i ostrożnego działania. Najem krótkoterminowy powierzchni biurowej wpisuje się w politykę szukania oszczędności i pozwala przeczekać niekorzystną sytuację.

Umowy krótkoterminowe gotowych modułów biurowych sprawdzą się w przypadku firm, które realizują projekty czasowe i potrzebują biura tymczasowego, większej lub dodatkowej powierzchni i nowoczesnych warunków biurowych dla nowego zespołu pracowników. To także idealna propozycja dla koncernów transgranicznych, planujących ulokować w Polsce swoją filię. Dzięki umowie krótkoterminowej najmu mogą zbadać i przetestować polski rynek bez wieloletnich zobowiązań.

Umowy krótkoterminowe i ich zalety

Największym atutem umowy krótkoterminowej jest elastyczność. Krótszy czas wynajmu niż standardowe 5 lat zachęca, gdyż łączy się z większym bezpieczeństwem finansowym i optymalizacją kosztów. Kwestie finansowe są ważne, ale firmy poszukują także atrakcyjnej lokalizacji i przestrzeni reprezentatywnej dostępnej od ręki. Gotowe moduły biurowe w obiekcie Bronowice Business Center przy Jasnogórskiej 11 w Krakowie zaspokajają te potrzeby.

Mogą być one zaaranżowane lub nie, w zależności od wymagań najemcy – powierzchnie można doposażyć o sprzęty i meble biurowe. Ponieważ biuro pełni również funkcje wizerunkowe, funkcjonalne i profesjonalne środowisko biurowe w BBC11, zaprojektowane w neutralnych barwach, można łatwo wpisać w corporate identity najemcy i opatrzyć elementami wyrażającymi tożsamość wizualną jego marki.

Wysoka jakość cechuje nie tylko powierzchnię biurową, ale i warunki najmu oraz współpracy z operatorem nieruchomości. Zachowana jest pełna transparentność umowy krótkoterminowej i opłat, a najemca otrzymuje wsparcie teamu MIX SPACE.

Umowa krótkoterminowa na rok lub dwa lata pozwala przeczekać trudny dla firmy z różnych względów czas. Potrzeby biznesowe transformują, a biuro tymczasowe wynajęte na 12 lub 24 miesiące pozwala szybciej odpowiadać na zmiany rynkowe i organizacyjne.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl