Mix Space NAJEM KRÓTKOTERMINOWY BIUR

MIX SPACE to wyjątkowe przestrzenie biurowe, w których każdy biznes wzniesie się na orbitę nieograniczonych możliwości.

MIX SPACE to prywatna powierzchnia biurowa w wysokim standardzie wykończenia dostępna od ręki. Wynajmując biuro na krótki termin zyskujesz:

icon-01

moduły o różnych powierzchniach (ok. 100 i 200 m2)

icon-02

elastyczna umowa (min. 1 rok)

icon-03

ochrona 24h

icon-04

uchylne okna

icon-05

nowoczesne przestrzenie biurowe

icon-06

miejsca postojowe

icon-07

windy

icon-08

system klimatyzacji DAIKIN

Lokalizacja

Jesteśmy w centrum biznesu. Jesteśmy w centrum Krakowa. Budynek MIX SPACE – Bronowice Business Center 11 znajduje się przy ulicy Jasnogórskiej w Centralnym Obszarze Biznesu Krakowa. Dzięki temu zyskujesz dostęp do kluczowych klientów, partnerów biznesowych i udogodnień, jakie oferuje aglomeracja miejska.

Nasza lokalizacja gwarantuje Ci dobrą podróż niezależnie od Twojej misji. Budynek Bronowice Business Center 11 (BBC11), w którym znajdują się biura MIX SPACE, mieści się przy ulicy Jasnogórskiej w północnej części Krakowa. Dzięki temu każda nowa misja ma gwarancję dobrego startu. Sprawny dojazd (także komunikacją miejską) do centrum miasta, dróg wylotowych na Katowice i Warszawę oraz do lotniska Kraków-Balice jest niezwykle praktyczny nie tylko dla firm prowadzących międzynarodowe biznesy, dla tych, które dopiero się rozwijają i nie chcą się ograniczać, ale także tych, które szukają biura tymczasowego w Krakowie.

Rzut powierzchni

Dlaczego warto wybrać MIX SPACE i wynająć biuro na krótki termin?

Naginamy czas i przestrzeń! Stawiamy na najem krótkoterminowy biur w Krakowie. Zapomnij o długoterminowych umowach i zobowiązaniach. Wybierz powierzchnię od 100 do 200 m2 oraz okres najmu od 12 do 24 miesięcy.

Uwalniamy kreatywność! MIX SPACE oferuje nie tylko biurka, ale także przestrzeń do pracy wspólnej: sale konferencyjne, kantynę oraz niezbędną do prowadzenia biznesu infrastrukturę i udogodnienia. Tu twoje pomysły wystrzelą jak rakieta. Niezależnie od tego, czy planujesz wynająć biuro tymczasowe w Krakowie, czy zagościsz u nas na dłużej, ale krótkoterminowa umowa to coś dla Ciebie.

Dajemy wybór, którego nie ogranicza nawet grawitacja!
Ty wybierasz pomiędzy powierzchnią otwartą typu open space a tradycyjną przestrzenią gabinetową. Ty decydujesz czy wybrany moduł ma zostać wyposażony w podstawowe meble i sprzęt biurowy, czy lepszy będzie dla Ciebie moduł bez mebli (sanitariat i kuchnia wykończone), który samodzielnie zaaranżujesz i doposażysz właściwie do potrzeb, rodzaju prowadzonej działalności czy identyfikacji wizualnej Twojej marki. Ty określasz czy wynajem biura na krótki termin oznacza 12, 18 a może 24 miesiące.

mix_space_grafika

NAJEM KRÓTKOTERMINOWY BIURA MIX SPACE TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA:

Najemców szukających biura tymczasowego w Krakowie

Firm, które dopiero wchodzą na rynek – kiedy szukasz rozwiązań umożliwiających szybkie rozpoczęcie działalności, rozwój i dających szansę na zmiany, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Małych i średnich przedsiębiorstw, startupów i freelancerów – masz pomysł na biznes i potrzebujesz małej przestrzeni, która pomieści wielkie pomysły? Najem krótkoterminowy biura będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem; okres roku lub dwóch lat to dobry czas na sprawdzenie potencjału drzemiącego w nowym pomyśle na komfortowych warunkach najmu.

Kim jesteśmy?

MIX GROUP to jeden z najdłużej działających inwestorow na  krakowskim rynku nieruchomości z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie budowy i wynajmu powierzchni biurowych. Do tej pory Grupa zrealizowała projekty o łącznym metrażu ok. 50 tys. mkw. Aktualnie spółki z Grupy są właścicielami 7 obiektów biurowych z powierzchniami handlowo-usługowymi. MIX Group oferuje biurowce klasy A i B, które nie tylko pozwalają na rozwój firmy w obrębie jednego obiektu, ale także gwarantują atrakcyjną lokalizację w różnych częściach Krakowa.

Dlaczego my?

Pobierz prezentację MIX SPACE

Czasem niektóre rzeczy warto mieć zawsze pod ręką. Pobierz prezentację naszej oferty w formie PDF. Znajdziesz w niej wszystkie informacje, których potrzebujesz. Znasz kogoś, kto może być zainteresowany, wyślij ją dalej.

“Dajemy klientom możliwość zachowania pełnej prywatności funkcjonowania biura przy jednoczesnym dopasowaniu warunków najmu do ich potrzeb”

– Krzysztof Mucha, Dyrektor ds. Komercjalizacji, MIX Biura.

Dane kontaktowe:

Krzysztof Mucha
Dyrektor ds. Komercjalizacji
+48 574 456 004 

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl