Oferta MIX SPACE wzbogaciła nasze portfolio kilka miesięcy temu. Obejmuje najem krótkoterminowy powierzchni biurowych typu flex. Jest produktem kompleksowo przemyślanym, dlatego dobrze się  przyjął wśród klientów. Sukces MIX SPACE i rosnąca popularność gotowych modułów biurowych wynajmowanych na rok lub dwa lata sprawiły, że przygotowaliśmy nowe powierzchnie.

Nowe moduły biurowe w ofercie MIX SPACE

MIX GROUP już od 25 lat zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami biurowymi w Krakowie. Wprowadzenie oferty MIX SPACE okazało się dobrą strategią biznesową.
Pierwsze lokale, które zaprezentowaliśmy w ramach produktu MIX Space, spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów poszukujących nowych i niedużych przestrzeni biurowych dostępnych od zaraz na okresy nie krótsze niż rok. Dlatego podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu prac nad kolejnymi lokalami uniwersalnie zaprojektowanymi pod potrzeby każdego klientaLokale pomimo swoich niewielkich rozmiarów, bo ok. 130 m2 brutto, będą posiadać dwa gabinety oraz własną kuchnię i salę konferencyjną. Dodatkowo dostępna będzie powierzchnia open space do własnego zagospodarowania przez klienta – Krzysztof Mucha, Dyrektor Działu Najmu MIX GROUP.

Deweloper reagujący na potrzeby klientów

Na rynku nieruchomości biurowych pożądane jest innowacyjne podejście, którego podstawą jest elastyczność i indywidualne, proklienckie nastawienie przy jednoczesnym wypracowaniu uniwersalnych i łatwo adaptowalnych propozycji. To bliskie nam wartości. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia szybką reakcję na wymagania zmieniającego się rynku nieruchomości, wyjście naprzeciw oczekiwaniom najemców oraz takie projektowanie powierzchni i zarządzanie nimi, by maksymalizować komfort użytkowników.

Produkt MIX SPACE jest wynikiem prowadzenia regularnych diagnoz potrzeb klientów oraz odpowiedzią na wnioski wynikające z analiz trendów i danych rynkowych, dokonywanych przez specjalistów MIX GROUP. Dzięki takim działaniom mogliśmy dopasować ofertę do realnych potrzeb klientów.

MIX SPACE – oferta uniwersalna

Ponad 525 m2 to łączna podaż aktualnie dostępnych powierzchni MIX SPACE. Gotowe moduły biurowe przygotowaliśmy w biurowcu Bronowice Business Center 11 przy ulicy Jasnogórskiej w Krakowie. Na nowych najemców czekają trzy lokale biurowe typu flex o układzie mieszanym. Dwa z nich przeznaczone są dla 19 pracowników, trzeci o metrażu ok. 160 m2 dla 20 osób. Pierwszy lokal o powierzchni 129 m2 jest nieumeblowany i składa się z dwóch biur w postaci gabinetów, sali konferencyjnej, przestrzeni otwartej i kuchni, której częścią są meble kuchenne oraz wyposażenie bez stołu i krzeseł. Wielkość drugiego wolnego lokalu w ramach oferty MIX SPACE wynosi 130 m2. To przestrzeń z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem bez szaf. Do dyspozycji najemcy przeznaczyliśmy dwa biura zamknięte, salę konferencyjną, open space i kuchnię. Każdy z wymienionych gotowych modułów biurowych można wynająć na okres 12 lub 24 miesięcy.

Adaptowalne i elastyczne powierzchnie biurowe można łatwo spersonalizować. Najemca ma do wyboru moduł biurowy z wyposażeniem lub bez i taka forma daje mu nieograniczoną swobodę aranżacji wnętrza. Może samodzielnie wyposażyć i urządzić lokal, uwzględnić przy tym wytyczne identyfikacji wizualnej brandu, dopasować biuro do specyfiki swojej działalności czy potrzeb pracowników. Umowa krótkoterminowa, atrakcyjna lokalizacja i wysoki standard biurowca BBC 11 łączą się z licznymi udogodnieniami jak optymalizacja kosztów biura, dobre skomunikowanie z centrum miasta, trasami wylotowymi i lotniskiem czy dostęp do nowoczesnej infrastruktury technicznej i rozwiązań technologicznych.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl