Kompleksowe zarządzanie inwestycjami i obsługa klienta

Szukasz powierzchni biurowej, ale masz obawy, że będziesz musiał/-a zająć się nie tylko sprawami formalnymi związanymi z najmem, ale i remontem, wyposażeniem i aranżacją biura? Dzięki współpracy z MIX GROUP cały proces przebiegnie bez angażowania najemcy w sprawy, którymi nie musi zajmować się osobiście ani delegować do nich swoich pracowników.

Serwis klienta i inwestycji od A do Z

Wysoki standard wykończenia pełnowymiarowych powierzchni najmu w biurowcu oraz dostępność mniejszych modułów biurowych w opcji flex – od ręki, znacznie skracają cały proces najmu, ponieważ w 100% obsługuje i koordynuje go MIX GROUP. To zespół specjalistów w branży nieruchomości, którzy zawsze służą profesjonalną pomocą i wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie, tworząc przy tym zgrany i otwarty zespół. Jego celem jest satysfakcja klienta, dlatego moment podpisania umowy najmu dopiero rozpoczyna podróż po MIX SPACE przy boku MIX GROUP. Wspólnie zmierzamy do celu, jakim jest komfortowe korzystanie z personalizowanej powierzchni biurowej, dlatego zajmujemy się aranżacją wnętrza według życzeń i preferencji klienta i wyposażamy moduły w podstawowe meble i sprzęt biurowy.

Przeniesienie obowiązku zadbania o ergonomicznie i estetycznie zaprojektowaną przestrzeń biurową na dewelopera wynajmującego przestrzeń pozwala najemcy wejść do biura na gotowe i zająć się tym, co najważniejsze w jego firmie: zarządzaniem, procesami kreatywnymi i finansowymi, rozwojem osobistym i skalowaniem swojego biznesu. MIX GROUP zajmuje się zarządzaniem nieruchomością i utrzymaniem jej wartości.

Jak wygląda personalizowanie gotowych modułów biurowych MIX SPACE?

Indywidualne podejście do klienta pozwala stworzyć ofertę szytą na miarę. Kluczem jest rozmowa i audyt potrzeb najemcy, zapoznanie się z pomysłem na biznes i analiza rynku – po takim wywiadzie następuje znalezienie idealnego rozwiązania przez dopasowanie powierzchni biurowych do preferencji klienta i rodzaju jego działalności. Jeśli najemca chce samodzielnie dostosować biuro np. do identyfikacji wizualnej marki, może wybrać moduł nieumeblowany i bez osprzętu.

Adresaci oferty najmu krótkoterminowego MIX SPACE

Ofertę MIX SPACE cechuje elastyczność i innowacyjność. Jest to alternatywa dla tradycyjnych form najmu długoterminowego. Otwartość na nowe pomysły i trendy, a także na zmieniające się wymagania rynku i klientów pozwala indywidualizować zarówno powierzchnie biurowe, jak i warunki najmu.

Nowoczesna forma najmu krótkoterminowego gotowych modułów biurowych typu flex to idealne rozwiązanie dla podmiotów wchodzących na rynek i dla firm, dla których swoboda działania jest priorytetem, czyli dla freelancerów i startupów. Także dla przedsiębiorstw szukających dobrej lokalizacji dla nowego oddziału, realizujących projekty czasowe albo czekających na biuro docelowe jest to korzystniejsza opcja niż biuro wynajmowane na 5 lat lub więcej, czy przestrzenie coworkingowe i biura serwisowane. Najemcy nie muszą bowiem brać na swoje barki ciężaru umowy długoterminowej i łączących się z nią wieloletnich zobowiązań, a okres „na przeczekanie” spędzają w warunkach biurowych o najwyższym standardzie i z zachowaniem pełnej prywatności, nieprzerwanie prowadząc działalność biznesową.

MIX SPACE to elastyczna powierzchnia biurowa o wielkości od 100 do 200 m², którą można wynająć na okres od 12 do 24 miesięcy w jednym z kilku biurowców dewelopera. Całodobowa ochrona, recepcja, wyposażona kuchnia i dostęp do własnej sali konferencyjnej to część gwarantowanych udogodnień. Najemca zyskuje nie tylko nowoczesne biuro, czyli przestrzeń do pracy, ale i miejsce spotkań, współpracy, inspiracji i wymiany doświadczeń.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl