Gotowe moduły biurowe w ofercie najmu krótkoterminowego – alternatywa dla przestrzeni coworkingowych i biur serwisowanych

Biura w budynku o wysokim standardzie, pięknym designie, w dobrej lokalizacji, do wynajęcia od zaraz i na nie więcej niż 2 lata? To możliwe dzięki opcji najmu krótkoterminowego gotowych modułów biurowych.

Jak wyglądają gotowe moduły biurowe?

Moduły biurowe dostępne w nowoczesnym biurowcu Bronowice Business Center 11 w Krakowie to przestrzenie gotowe do wejścia i pracy. Najemca może wybrać moduł bez mebli (sanitariat i kuchnia wykończone) oraz moduł z podstawowym niezbędnym do funkcjonowania biura wyposażeniem, co ma znaczenie, gdy kluczowy jest czas. Najemca ma możliwość samodzielnej personalizacji gotowych modułów biurowych – może je dowolnie zaaranżować oraz dodatkowo doposażyć, adekwatnie do swoich potrzeb, rodzaju prowadzonej działalności czy identyfikacji wizualnej marki.

Do istotnych atrybutów tej formy najmu biura należą mniejsze powierzchnie i krótkoterminowość. W zależności od preferencji najemcy gotowe moduły biurowe w budynkach BBC11 mogą mieć postać otwartą typu open space albo gabinetową. Możliwość zawarcia umowy na rok lub dwa lata wyróżnia najem gotowych modułów biurowych na tle innych standardowych ofert z 5-letnim lub coraz częściej występującym 7-10-letnim okresem najmu.

Gotowe moduły biurowe to alternatywa dla elastycznej przestrzeni do pracy charakterystycznej dla coworkingu oraz biur tradycyjnych, łącząca zalety obu tych rozwiązań. Jeśli kwestie bezpieczeństwa, poufności danych, ochrony informacji i własności intelektualnej są traktowane przez najemcę priorytetowo, to gotowe moduły biurowe sprawdzą się idealnie – w przeciwieństwie do przestrzeni współdzielonych dają gwarancję spokoju i prywatności.

Gotowe moduły biurowe – komfortowe i zrównoważone

Atrakcyjny adres siedziby firmy jest magnesem dla klientów – wpływa pozytywnie na jej wizerunek i na postrzeganie jej jako profesjonalnej. Biurowce BBC9 i BBC11 cechują się dobrą lokalizacją w północnej części Krakowa. Ulokowane są przy ulicy Jasnogórskiej, skąd jest wygodny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i w kierunku tras wylotowych i lotniska. To praktyczne udogodnienie nie tylko dla pracowników, ale przede wszystkim dla klientów i partnerów biznesowych.

Korzyści wizerunkowe przynosi także wysoki standard budynku. Minimalistyczny design i estetyczne wnętrza gotowych modułów biurowych w BBC11 mogą stać się częścią corporate identity najemcy. Biurowiec przy Jasnogórskiej 11 w Krakowie to obiekt nowoczesny, wzniesiony zgodnie z zasadami budownictwa zrównoważonego.

Gotowe moduły biurowe przy Jasnogórskiej 11 usatysfakcjonują najemców świadomych i wymagających, którzy szukają komfortu w przystępnej cenie. Bronowice Business Center 11 jest obiektem klasy B. Infrastruktura techniczna obejmuje m.in.: wentylację mechaniczną wywiewno-nawiewną z rekuperacją i instalację grzewczo-klimatyzacyjną VRV3 Daikin z odzyskiem ciepła. Zastosowano tu wysokie pomieszczenia, podnoszone podłogi, podwieszane sufity z oświetleniem, uchylne okna.

Komfort użytkowników gotowych modułów biurowych przy Jasnogórskiej 9 i 11 jest sprawą nadrzędną, co uwidacznia się w dbałości o funkcjonalność i najmniejszy szczegół ergonomicznej aranżacji przestrzeni.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl