Wybór powierzchni biurowej w odpowiedniej lokalizacji to jeden z istotnych czynników przekładających się na sukces biznesu. Kluczowe znaczenie – zarówno dla pracowników, jak i klientów – ma komunikacja. Siedziba w pobliżu ważnych arterii, blisko przystanków czy stacji rowerów miejskich zawsze będzie bardziej atrakcyjna. Dlaczego warto wynająć biuro w pobliżu lotniska?

Dostęp i mobilność – zalety biura blisko węzłów komunikacyjnych

Łatwy dostęp i zwiększona mobilność stanowią podstawowe zalety lokalizacji biura blisko ważnych arterii miejskich i przystanków komunikacji publicznej. Pracownikom dotarcie do firmy zajmuje dzięki temu mniej czasu, mniejszy jest też stres związany z dojazdami i kwestia dotyczy zarówno osób, które podróżują pociągiem lub autobusem, jak i samochodem. Dogodniejszy staje się również dojazd na spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencję – większa mobilność, sprawne poruszanie się po mieście to, w skali tygodnia czy miesiąca, spora oszczędność czasu i wyższa efektywność zarządzania tym cennym zasobem. Poza tym, potencjalni pracownicy coraz częściej preferują biura, które są łatwo dostępne i dobrze skomunikowane. Dobry dojazd do pracy to jeden z ważnych czynników przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu się w firmie – lokalizacja może więc przyciągnąć talenty do organizacji. Dla niektórych branż kluczowa jest także widoczność – wyeksponowany budynek z nazwą firmy lub lokal usługowy na parterze przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Wygoda i prestiż – powierzchnie biurowe w pobliżu lotniska

Powierzchnie biurowe w pobliżu lotniska to szereg dodatkowych benefitów – zwłaszcza dla biznesów międzynarodowych i wszystkich firm, którym zależy na wysokim prestiżu. Biuro z sąsiadującym lotniskiem wpływa na wizerunek firmy, daje klientom i kontrahentom poczucie profesjonalizmu i oczywisty komfort, a firmie ułatwia kontakty z zagranicznymi partnerami. Spotkania biznesowe czy negocjacje można zorganizować sprawniej, a skrócenie dystansu między lotniskiem a miejscem spotkania sprawia, że firma jest postrzegana jako atrakcyjniejsza i bardziej dostępna dla klientów zagranicznych.

Lokalizacja blisko lotniska wiąże się także ze specyficzną infrastrukturą, korzystną z punktu widzenia zarówno firmy, jak i gości. Większa oferta hoteli i restauracji ułatwi zorganizowanie delegacji czy przyjęcie gości, ale też dotarcie z miejsca noclegu na umówione spotkanie – bez dużych strat czasowych. Z drugiej strony, wynajęcie biura w pobliżu lotniska zapewnia wygodę i oszczędności, szczególnie dla tych pracowników, którzy regularnie latają za granicę. 


Bronowice Business Center 11 – blisko lotniska, blisko głównych arterii

Budynek BBC11 przy ul. Jasnogórskiej 11 to przykład powierzchni biurowych z lokalizacją w sąsiedztwie jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa (rondo Ofiar Katynia), skrzyżowania głównych arterii komunikacyjnych miasta oraz lotniskach w Balicach. Z obiektu dotrzemy tam samochodem lub taksówką w niecałe 15 minut. Jednocześnie biura położone są w obszarze głównej strefy usług komercyjnych w północnej części Krakowa z licznymi placówkami handlowymi, salonami sprzedaży, naprzeciwko centrum handlowego Galeria Bronowice. Nic dziwnego, że obszar, na którym znajduje się BBC11 to jeden z najważniejszych rejonów lokowania inwestycji biurowych w Krakowie i atrakcyjna lokalizacja dla najemców biur.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl