Restauracja Bistro No. 9 w budynku Bronowice Business Center 9

Kantynę mieszczącą się w budynku Bronowice Business Center 9 wypełniają wspaniałe zapachy i pyszne dania, a to dzięki Pani Bożenie Kolano. Ciepły i smaczny posiłek podczas dnia pracy jest niezwykle istotny, dlatego tym bardziej cieszymy się z tego, że pracownicy biur przy ulicy Jasnogórskiej mogą na co dzień skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej Bistro No. 9.

Kantyna to bez wątpienia jeden z podstawowych elementów nowoczesnych biurowców. Dlatego w budynku Bronowice Business Center — na parterze, zaprojektowaliśmy aż 170 mkw. powierzchni przeznaczonej na restaurację. Najemcy biur w budynku Bronowice Business Center 9, ale także w pozostałych budynkach przy ulicy Jasnogórskiej mogą na co dzień zasmakować w bogatej i smacznej ofercie gastronomicznej. Bistro No. 9 codziennie oferuje trzy zestawy domowych posiłków, w tym zupę, danie mięsne i wegetariańskie. To niewątpliwie ułatwienie dla pracowników, którzy w ciągu dnia mogą zjeść ciepły i co bardzo ważne zdrowy posiłek. Dzięki restauracji w budynku BBC 9 osoby, które do tej pory nie jadły w ciągu godzin pracy i ograniczały posiłki do dwóch dziennie — śniadania i kolacji w domu, a także osoby, które korzystały z oferty restauracji typu fast food, mogą znacznie poprawić jakość dnia oraz swoje samopoczucie, a przez to produktywność i umiejętność skupienia się na wykonywanym zadaniu.
Cieszymy się, że nasi najemcy chętnie korzystają z oferty Bistro No. 9, a pyszne domowe dania dodają im energii i pozytywnie wpływają na ich dzień.
Do restauracji Bistro No. 9 zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:30.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl