MIX GROUP realizuje swój pierwszy projekt apartamentowców prime

MIX GROUP to krakowski deweloper z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, który słusznie kojarzony jest z rynkiem nieruchomości biurowych. Tymczasem w portfolio MIX GROUP pojawił się kompleks apartamentowców prime w ekskluzywnej, podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna.

MIX GROUP to znany krakowski deweloper, który ma w swoim portfolio budynki biurowe o powierzchni około 60 tys. mkw. Są to zarówno nowe obiekty, jak i zmodernizowane budynki, dostosowane do nowoczesnych standardów. W ten sposób MIX GROUP chce nie tylko zadbać o komfort najemców, ale także wykorzystać potencjał lokalizacyjny budynków, które znajdują w kluczowych punktach miasta.

Deweloperzy biurowi coraz częściej i odważniej spoglądają na kolejne obszary działalności otwierające nowe możliwości biznesowe. Dlatego, jeśli pojawia się okazja, chwytają ją. Nie należy się więc dziwić, że znany ze swoich biurowców deweloper decyduje się na realizację kompleksu apartamentowców. To zdecydowanie dobra wiadomość dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego w standardzie prime oraz w doskonałej lokalizacji. A niejednokrotnie szansa na spełnienie marzeń.

MIX GROUP zakończył właśnie realizację swojego pierwszego ekskluzywnego kompleksu 12 apartamentów o powierzchni od 150 mkw. do 330 mkw. Powstał on w trzech kameralnych budynkach w Konstancinie-Jeziornie (Dworcowa 13). To szczególny moment dla MIX GROUP, który inwestycją w kompleks mieszkalny w najbardziej znanej w Polsce willowej miejscowości, udowadnia, że wyjście ze strefy komfortu może być strzałem w dziesiątkę. Co proponuje MIX GROUP?

Kompleks utrzymany w stylu klasycznym nawiązuje do architektury starej willowej zabudowy Konstancina. Budynki rozstawione są dookoła wewnętrznego, kwadratowego dziedzińca, którego środek stanowi centrum kompozycji urbanistycznej.
W przypadku budynków prime ważny jest każdy szczegół, w tym zagospodarowanie terenu. Tu MIX GROUP także nie zawodzi. Precyzyjnie zaprojektowana zieleń, kwieciste klomby oraz miejsca do relaksu podkreślają ekskluzywny charakter posiadłości.
Klasyczny styl architektoniczny połączony został z nowoczesnymi rozwiązaniami mieszkaniowymi i technologicznymi, zapewniającymi wygodę i funkcjonalność.
Tak staranne podejście i dbanie o każdy szczegół sprawia, że powstała przestrzeń, daje poczucie mieszkania w wyjątkowym miejscu. Każdy, kto marzył o tym, aby zamieszkać w willi, ma dziś szansę spełnić to marzenie, bez konieczności inwestowania w całą posiadłość, ale wykupując jeden z dostępnych apartamentów.
MIX GROUP zyskał w swoim portfolio wyjątkową nieruchomość, która może zadowolić najbardziej wymagającego klienta szukającego dla siebie apartamentu w lokalizacji od lat uznawanej za najbardziej pożądaną.
Ten kompleks prime kusi ponadstandardową powierzchnią poszczególnych apartamentów (150, 180, 300, 330 mkw.), ale także nowoczesnymi udogodnieniami takimi jak: apartamenty jedno- lub dwupoziomowe, a także apartamenty z antresolą, niestandardowa wysokość apartamentów (3 metry), windy, nowoczesna kotłownia, indywidualna klimatyzacja dla każdego apartamentu, tereny zielone do wspólnego użytkowania, ogrodzona posesja z monitoringiem i system całodobowej ochrony, garaże podziemne z dużą ilością miejsc parkingowych. Centralne położenie kompleksu sprawia, że w sąsiedztwie znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy, market, plac zabaw, a nawet park i rzeka. Jeśli zatem do wyboru mamy apartament w bloku na obrzeżach miast lub apartament willowy w ekskluzywnej dzielnicy — wybór wydaje się prosty.

Apartamenty prime sprawiają, że starzejące się dzielnice nabierają blasku. Jest to również ogromna korzyść dla miasta, które zyskując piękny obiekt, staje się bardziej atrakcyjne dla mieszkańców. Tym bardziej cieszy, że doświadczony deweloper, taki jak MIX GROUP szuka nowych możliwości, poszerza swoje portfolio o nowe nieruchomości i wyznacza nowy kierunek na rynku.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl