MIX GROUP partnerem konferencji Property Forum Kraków

19 listopada po raz kolejny odbyła się konferencja dla właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych —Property Forum Kraków, której partnerem jest MIX GROUP. Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP SA, wydawca portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl.

Kraków jest miastem ogromnych możliwości, które poza turystami przyciąga szeroko pojęty biznes. Konferencja Property Forum Kraków, której partnerem jest MIX GROUP, daje sposobność do dyskusji na najważniejsze tematy dotyczące krakowskiego rynku nieruchomości komercyjnych — jego potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

W tym roku jednym z głównych tematów debaty jest potrzeba realizacji projektów mixed-use, czyli takich, które w jednym miejscu zaspokoją wszystkie potrzeby mieszkańców, bez konieczności przemieszczania się po mieście. Łączy się to oczywiście z pytaniem, jakie możliwości w tym zakresie daje Kraków oraz jakich projektów potrzebuje. Odpowiedzi poszukają wspólnie zaproszeni eksperci, najwięksi gracze na krakowskim rynku nieruchomości, szefowie agencji doradczych, instytucji finansowych oraz przedstawiciele władz samorządowych. 

Podczas Property Forum Kraków odbywa się także wydarzenie towarzyszące — Work & Leisure Talk na temat najnowszych trendów w designie obiektów komercyjnych.

*Tekst powstał na podstawie materiałów ze strony PropertyNews.pl
Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl