Klasyfikacja budynków biurowych – biurowce klasy B

Aby dostosować się do potrzeb i możliwości najemcy, rynek nieruchomości biurowych oferuje powierzchnie o różnym standardzie. Nadal do jednych z najczęściej wynajmowanych należą powierzchnie w biurowcach klasy B. Dlaczego tak się dzieje i co oferują najemcy budynki biurowe klasy B?

Każdy budynek biurowy oferuje najemcy określony standard. Na klasę budynku biurowego wpływ ma wiele zmieniających się czynników technicznych, architektonicznych i ekologicznych, a także rozwój innowacji budowlanych. Należy zwrócić uwagę, że klasa budynku może ulec zmianie, jeśli zostanie on zmodernizowany lub ulegnie degradacji.
Biurowce klasy A oferują najemcy nowoczesny projekt, najnowszą technologię, innowacje budowlane, doskonałą lokalizację. Taki standard sprawia, że cena najmu rośnie. Dlatego najemcy często decydują się na wynajem powierzchni biurowej klasy B, która proponując tylko nieco niższy standard, jest dużo bardziej przystępna zarówno dla mniejszych firm, jak i dla tych, które potrzebują wynająć dużą powierzchnię.

Budynki biurowe klasy B – niższy standard, centralne położenie

Bardzo często przewagą budynków biurowych klasy B jest ich świetna od dawna niedostępna już lokalizacja. Bliskość głównych arterii miasta, a często bezpośrednie sąsiedztwo przystanków autobusowych i tramwajowych sprawiają, że komunikacja przebiega sprawnie, pracownicy z łatwością pokonują drogę z i do pracy, a klienci nie mają problemu ze znalezieniem siedziby firmy. W pobliżu lub w samych budynkach znajdują się również różnorodne punkty usługowe czy kantyny.

Poznaj nasze budynki biurowe klasy B w doskonałej lokalizacji (Wielicka 72, Wadowicka 8a, Halicka 9, Łagiewnicka 33a).


Budynek klasy B, czyli potencjał w przystępnej cenie

Choć nie oferują najnowszych technologii i nie są zbudowane z innowacyjnych materiałów, dzięki odpowiedniemu zarządzaniu zapewniają najemcom wysoki standard wykończenia, możliwość swobodnej aranżacji powierzchni (płyty GK), ale także część udogodnień spotykanych w budynkach klasy A. Całodobowa ochrona. Wysokie pomieszczenia (3m) i podwieszane sufity z oświetleniem. Wykładziny oraz uchylne okna, które pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza – w standardzie. Instalacja grzewcza wraz z klimatyzacją.
Światłowód i sieć komputerowa. Zewnętrzne miejsca postojowe dla najemców i ich gości.


Szukasz powierzchni biurowej z dużą ilością miejsc postojowych dla pracowników i gości? Poznaj nasz biurowiec klasy B przy ulicy Wadowickiej 8a.

Istotną kwestią, na którą nie zawsze zwraca się uwagę, jest sposób zarządzania budynkiem. Jeśli zarządcą jest właściciel budynku biurowego, ułatwia to wszelkie procesy, jest gwarancją szybkiej reakcji i dostosowania usług do potrzeb konkretnego najemcy.

MIX BIURA sprawnie i skutecznie reaguje w sytuacjach nadzwyczajnych, na pierwszym miejscu stawiając dobro najemcy (opracowanie i wdrożenie systemu postępowania podczas trwania pandemii). Tworzy autorskie systemy, jest mentorem w branży nieruchomości, aktywnie uczestniczy i inicjuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.


Poznaj nasze biurowce klasy B:
– 
Wadowicka 8a
Wielicka 72
Halicka 9
Łagiewnicka 33a

Masz więcej pytań? Chcesz wynająć biuro? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy najkorzystniejszą ofertę.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl