Budynki klasy B oferują komfort w przystępnej cenie. Może jako najemcy nie zyskamy najnowszych technologii i najbardziej designerskiego wykończenia elewacji, ale zyskamy co najmniej dwie istotne cechy: elastyczność i znakomitą lokalizację. Jednym z obiektów biurowych, który może się nimi pochwalić, jest budynek Bronowice Business Center 11.

Mocne strony budynków klasy B

Jeśli szukasz obiektu biurowego, w którym ma znajdować się siedziba Twojej firmy, wiesz już pewnie, że każdy budynek oferuje najemcom określony standard wyrażany w oznaczeniu klasy. Wiele firm – nie tylko małych – ze względów ekonomicznych – decyduje się na wynajem powierzchni biurowej klasy B. Po przeanalizowaniu budżetu i potrzeb biznesu okazuje się bowiem, że biurowiec klasy A z najnowszą technologią i innowacjami budowlanymi nie jest rozwiązaniem koniecznym i nie jest czynnikiem, który przełoży się na realizację celów sprzedażowych firmy. Budynki klasy B mają swoje mocne strony i często proponują tylko nieco niższy standard.

Zalety budynków klasy B

  • Świetna lokalizacja – od dawna niedostępna, np. z powodu braku możliwości powstania nowej zabudowy.
  • Dobra komunikacja – bliskość głównych arterii miasta, wybór przystanków autobusowych i tramwajowych, dobry dojazd do lotniska, stacji kolejowej itp.
  • Wygodne sąsiedztwo punktów usługowych, lokali gastronomicznych.
  • Swobodna aranżacja powierzchni – zróżnicowane metraże, możliwość podzielenia aranżacji lub wydzielenia mniejszej przestrzeni, dostosowanej do potrzeb najemcy, jeśli jest taka potrzeba.
  • Znakomity standard wykończenia – wysokie pomieszczenia, wykładziny, uchylne okna, klimatyzacja.
  • Udogodnienia, które pojawiają się w biurowcach klasy A (np. ochrona, recepcja, winda przez wszystkie kondygnacje, światłowód i sieć komputerowa, miejsca postojowe dla najemców i gości itp.).

Bronowice Business Center 11 ma wszystko, czego potrzebuje dobre biuro

Bronowice Business Center 11 w krakowskich Bronowicach ma wszystkie zalety budynków biurowych klasy B. Na tle innych wyróżnia się między innymi tym, że znajduje się tu kantyna, z której mogą korzystać zarówno pracownicy biur, jak i osoby odwiedzające budynek. Obiekt znajduje się w otoczeniu innych biurowców oraz punktów handlowych, w bliskim sąsiedztwie dróg krajowych. Bez problemu dostaniemy się do niego zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Nie bez znaczenia jest też sąsiedztwo galerii handlowych z licznymi sklepami i punktami usługowymi. Szybki i wygodny dostęp do usług – zarówno jeśli chodzi o zaopatrzenie biura w niezbędne akcesoria, jak i zorganizowanie wyjścia na lunch czy integrację po pracy to również duży plus tej lokalizacji. Warto pamiętać, że budynek biurowy sklasyfikowany jako obiekt kategorii B nadal może być prestiżowy, jeśli wykończono go w bardzo dobrym standardzie, a powierzchnie biurowe z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb najemców. Taki właśnie jest budynek BBC11. 

Jakie powierzchnie dostępne są dla najemców? Bardzo zróżnicowane: 300, 550, 900, 1200 czy nawet 2100 m2. Mniejsze biura będą idealne dla startupów i niedużych biznesów, te większe – sprostają wymaganiom korporacji czy firm o bardziej złożonych strukturach. Istnieje też możliwość podziału dostępnych powierzchni – zarówno pod kątem dostosowania aranżacji, jak i wydzielenia mniejszej powierzchni najmu.

Budynek Bronowice Business Center 11 to wygodne i dobrze wyposażone przestrzenie biurowe, idealne dla firm, dla których liczy się dobra lokalizacja i praca w komfortowych warunkach. Dogodna komunikacja i dodatkowe usługi, a przy tym rozsądna cena najmu sprawiają, że dla wielu biznesów Bronowice Business Center 11 może się okazać obiektem optymalnym.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl