Biura flex, czyli elastyczne

Biura flex na wymiar to rodzaj biurowych przestrzeni adaptacyjnych. Podstawą tego konceptu najmu nieruchomości biurowych jest elastyczność zarówno pod względem wielkości powierzchni, jak i terminu najmu. Umożliwia on dopasowanie przestrzeni i czasu zobowiązania do bieżących potrzeb rynkowych i wewnętrznych. Zamiast długoterminowych zobowiązań w postaci 5-letnich i dłuższych umów najmu, firmy mogą wynajmować tylko taką powierzchnię, jakiej potrzebują do realizacji zadań i na krótki czas, niezbędny do finalizacji projektu. Krótkoterminowe umowy najmu biur flex w ofercie MIX SPACE można zawrzeć na okres od 12 do 24 miesięcy.

Udogodnienia dla najemców biur flex

Atutem elastycznych modułów biurowych jest profesjonalnie wyposażona przestrzeń pracy, do której najemca ma szybki dostęp. Biura flex są gotowe do wejścia od zaraz. Z tych możliwości korzystają także firmy, które potrzebują tymczasowej siedziby do pracy dla pracowników podczas podróży służbowych, do realizacji kontraktów lub krótkoterminowych projektów.

W nowoczesnych obiektach biurowych biura flex na wymiar gwarantują dostęp do infrastruktury biurowej i technicznej o najwyższym standardzie. Nie generuje to dodatkowych, wysokich kosztów inwestycji początkowej czy konieczności remontu i związanego z nim czasu oczekiwania, co wydłuża moment rozpoczęcia działań nad projektem. Dzięki tym zaletom nowoczesne rozwiązania w biurach flex stają się przystępne dla małych firm i freelancerów. Atrakcyjne dla najemców są także dodatkowe udogodnienia jak sale konferencyjne, odpowiednio wyposażone pokoje socjalne, mieszany układ pomieszczeń, obsługa administracyjna, całodobowa ochrona, nowoczesna infrastruktura teleinformatyczna z najszybszym typem połączenia internetowego. Tak dobrze zorganizowana, profesjonalna przestrzeń pomaga skoncentrować się na pracy i realizacji projektów biznesowych w wyznaczonym terminie. Wygodne rozwiązania sprzyjają produktywności i kreatywności pracowników.

Biura flex dla projektów krótkoterminowych w korporacjach

Duże firmy i międzynarodowe korporacje reagujące szybko na zmieniające się potrzeby biznesowe dzięki biurom flex mogą dostosować przestrzeń pracy do nowych zadań, które muszą być wykonane w określonym czasie, czy w przypadku szybkiego skalowania zasobów kadrowych stworzyć miejsce dla dodatkowych zespołów projektowych. Jeśli liczba pracowników wzrasta i będzie się utrzymywać w danym okresie, należy zapewnić im nie tylko przestrzeń, czyli dodatkowe dostępne stanowiska pracy, ale i odpowiednie warunki pracy. Elastyczność biur flex wynajmowanych krótkoterminowo oznacza możliwość adaptacji powierzchni biurowych – zwiększania lub zmniejszania ich wymiaru w zależności od zapotrzebowania, ale również zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa i kulturą organizacji. Dla wielu firm to opcja umożliwiająca nie tylko zarządzanie zasobami firmy w sposób efektywny, ale i wdrażanie strategii rozwoju marki.

W przypadku krótkoterminowych projektów biznesowych biura flex wynajmowane na krótszy okres mają przewagę nad tradycyjnymi formami najmu powierzchni biurowych, ponieważ gwarantują wyższą elastyczność w prowadzeniu działalności gospodarczej i optymalizację kosztów. Umowa krótkoterminowa najmu umożliwia zwolnienie dodatkowej przestrzeni, która przestaje być potrzebna po zakończeniu projektu.

Telefon
+48 574 456 004,
+48 606 194 285,
+48 574 456 752
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl